بازارچه

ساخت تیزر تبلیغاتی جادویی باور نکردنی

ساخت تیزر تبلیغاتی

وقتی در سطح شهر قدم میزنیم، با تصاویر، عکسها و تابلوهایی مواجه می شویم که بر در و دیوار و یا بیلبوردهای مختلف نقش بسته است. آنقدر تبلیغات تصویری و متنی زیاد شده است که ناخود اگاه ذهن ما بسیاری از آنها را نادیده می گیرد و بدون اینکه متوجه آنها شویم از کنارشان می گذریم. نکته ی مهمی که سبب می شود یک تبلیغ در میان حجم عظیم و بمباران تبلیغاتی کسب و کارهای مختلف دیده شود، داشتن یک ایده متفاوت است. حال فرض کنید این ایده در قالب یک تیزر تبلیغاتی ارائه شود. مسلما تاثیر آن صد چندان می شود. استدیو کاتشو در زمینه ساخت تیزر تبلیغاتی فعالیت می کند. کاتشو تبلیغات را اینگونه معرفی میکند:

” تبلیغات یک هنر است ، هنر متقاعد کردن مردم برای خرج کردن پول هایشان “

ایده خلاقانه در ساخت تیزر تبلیغاتی

بخش ساخت تیزر تبلیغاتی استودیو کاتشو معتقد است استفاده از یک ایده خلاقانه در یک تیزر تبلیغاتی می تواند کسب و کار هر کسی را یک شبه به نقطه ای برساند که دیگران در سالهای متمادی تلاش و سخت کوشی بدست آورده اند. کاتشو ساخت تیزر تبلیغاتی را یک کاتالیزور و تسریع دهنده برای رشد کسب و کار می داند.

نکات مهم در ساخت تیزر تبلیغاتی

کاتشو ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای را شامل چند نکته مهم می داند. هر ویدئوی تبلیغاتی حرفه ای و اثر بخش باید حاوی یک پیام مهم در مورد کسب و کار باشد که این پیام مهم ارزش توجه مخاطب را داشته باشد. مانند تخفیف در قیمت ها یا ارائه محصولی جدید و کاربردی. نکته مهم بعدی در ساخت تیزر تبلیغاتی که کاتشو به آن تاکید فراوان دارد، زمان بندی ارائه یک تیزر تبلیغاتی است. زمان بندی به دو شکل حائز اهمیت است. ابتدا زمان خود تیزر تبلیغاتی که باید کوتاه و بین 30 ثانیه تا 1 دقیقه باشد و دوم زمان پخش آن است که باید در زمانی پخش شود که بیشترین مخاطب تلویزیونی یا بیننده را داشته باشد.

کاتشو ساخت تیزر تبلیغاتی را به مانند یک تردستی و سحر و جادو در نظر میگیرد. شما باید پیامتان را در قالب ایده ای خلاق و به گونه ای جذاب در ذهن مخاطب حک کنید. اگر تیزر تبلیغاتی حاوی تصاویر جذاب و موسیقی هماهنگ با آن باشد ماندگاری اثر تبلیغاتی شما را ده برابر می کند.

استفاده از مشاوره های کاتشو در ساخت تیزر تبلیغاتی

در ساخت تیزر تبلیغاتی کاتشو می تواند مشاور شما باشد. شما ممکن است صاحب یک کسب و کار یا ارائه کننده یک نوع خدمات باشید و در مورد ساخت تیزر تبلیغاتی ایده ای در ذهنتان نباشد. کاتشو به شما کمک می کند ایده مناسب را پیدا کرده و به آن رنگ و بوی واقعیت ببخشید. در نهایت آن را در قالب تصاویر جذاب به ذهن مخاطب منتقل کنید و آنچه برای شما می ماند، سود بیشتر و مشتریان وفادار بیشتر است.

بسیاری از مدیران و صاحبین کسب و کار های گوناگون زمانی که شاهد تلاش بی وقفه خود و عدم بازخورد مناسب از تجارتشان هستند، ناامیدی به سراغشان می آید. در طرف مقابل مدیران و صاحبان تجارت های موفق به خوبی می دانند که جان تجارتشان گرو در تبلیغات نام و برند آنها می باشد. توصیه کاتشو به شما اینه که برای موفقیت تجارت خود حتما درباره تبلیغات و انواع روش های آن بیشتر بخوانید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *