بازارچه

چرا باید از صندلی کارشناسی گلدسیت استفاده کنیم؟

صندلی کارشناسی

صندلی کارشناسی چیست و چگونه بهترین آن را از برندهای معتبر، با قیمتی مناسب تهیه کنیم؟ آیا انتخاب یک صندلی کارشناسی برای شرکت با هزاران کارمند، کار ساده ای است؟ چگونه می توان با کمترین هزینه ، بهترین بازخورد را گرفت؟ برای پاسخ به این سوال، با شرکت گلدسیت همراه باشید تا شما را با انواع صندلی اداری و نحوه ی انتخاب آن آشنا کنیم. برای انتخاب صندلی کارشناسی مناسب، باید از افراد متخصص مشاوره بگیرید و بهترین تجهیزات را متناسب با فضای محل کار خود انتخاب و خریداری کنید. پیشنهاد ویژه ی شرکت گلدسیت برای شما مشاوره رایگان توسط طراحان داخلی و متخصصان ما است.

تجهیزات و یا صندلی کارشناسی باید به گونه ای انتخاب شود که افراد زیادی به آسیب های جسمانی دچار نشوند، صندلی کارشناسی شرکت گلدسیت در طیف وسیعی از مشاغل دنیا در شرکت های بزرگ و سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرد، در ادامه تعدادی از مدلهای صندلی کارشناسی شرکت گلدسیت را به شما معرفی خواهیم کرد.

 

صندلی مدیریتی گلدسیت با استانداردهای بین المللی

امروزه انسان ها به دنبال صندلی هایی هستند که با علم ارگونومیک جهانی همخوانی داشته باشد، نهاینکه فقط ظاهر زیبا و کم دوام داشته باشد! شاید قیمت صندلی های گلدسیت کمی بالاتر از شرکت های دیگر باشد، اما اگر به دنبال صندلی مدیریتی با کیفیت سال 2020 هستید، می توانید از بخش درباره ما سایت goldsit.ir در مورد قیمت و کیفیت محصولات گلدسیت مطالعه کنید تا بیشتر با مجموعه ی گلدسیت آشنا شوید، طراحی یک صندلی مدیریتی ، باید به گونه ای باشد که کارمندان یک شرکت، که روزانه ساعات زیادی را روی آن ها می نشینند دچار خستگی زودرس نشوند، صندلی هایی که در بخش های مختلف یک سازمان مورد استفاده قرار می گیرد از قرار زیر است:

  • صندلی مدیریتی
  • صندلی کارشناسی
  • صندلی کارمندی
  • صندلی انتظار
  • صندلی کنفرانس
  • صندلی طبی

و…

1-   صندلی مدیریتی

صندلی مدیریتی معمولا در ابعاد بزرگ تر نسبت به سایر صندلی ها و با روکش چرم تولید می شوند، دارای تنظیمات ارتفاع و تکیه گاه هستند و پایه های آن ها جهت جابجایی آسانتر از نوع چرخ دار تعبیه شده است. این صندلی ها معمولا ظاهری خاص و متناسب با جایگاه مدیریت دارند.

2-   صندلی کارشناسی

صندلی های کارشناسی بسیار راحت و با تنظیمات زیاد برای راحتی بیشتر کاربران آن ها طراحی شده است. تنظیمات این صندلی ها شامل تنظیم ارتفاع، دسته، تکیه گاه و… است و برای جابجایی راحت تر از چرخ در زیر پایه های آن استفاده شده است.

3-   صندلی کارمندی

صندلی اداری کارمندی نیز شکل ساده تری از صندلی های کارشناسی و مدیریتی است. به گونه ای که دارای پایه ی چرخ دار و یا کنفرانسی و جک است. این نوع صندلی ها ابعاد کوچکتری دارند و برای محیط هایی که تعداد زیادی صندلی باید در فضای کمی گنجانده شوند مناسب تر هستند.

4-   صندلی انتظار

در برخی از سازمان ها، به دلیل نوع خاص خدماتی که ارائه می دهند تعداد ارباب رجوع در آنها زیاد است. برای استفاده بهتر از محیط و همچنین انتخابی مقرون به صرفه، صندلی های انتظار بهترین گزینه هستند. این صندلی ها در تعداد دو، سه و یا چهار نفره در کنار هم و متصل به هم قرار میگیرند. نکته ی مهم در خرید این صندلی ها توجه به استحکام آن ها به دلیل استفاده ی مداوم از آن ها است.

5-   صندلی کنفرانسی

صندلی اداری کنفرانسی، صندلی هایی هستند که در جلسات و همایش ها و کنفرانس های سازمانی مورد استفاده قرار می گیرند. راحتی این نوع صندلی ها به راحتی مدل های مدیریتی، کارشناسی و کارمندی هستند اما غالبا در آن ها از پایه ی ثابت استفاده می شود. به علاوه به دلیل چیده شدن تعدادی از آن ها دور یک میز لازم است ابعاد کوچک تری نسبت به صندلی های مدیریتی داشته باشند.

6-   صندلی طبی

این نوع صندلی طبی ، صندلی هایی بسیار راحت و قابل استفاده در مکان هایی که جابجایی بسیار کم است مانند بخش پذیرش و صندوق، بسیار مناسب است. این نوع صندلی ها که به صندلی طبی معروف است برای نشستن های طولانی به کار می رود و اغلب پایه آن ها ثابت است.

چرا باید از صندلی طبی استفاده کنیم؟

داشتن یک صندلی طبی مناسب، اهمیت بسیار بالایی دارد و به شما پیشنهاد می کنم که اگر به دنبال یک صندلی طبی با استاندارد های سال 2020 هستید، حتما مقاله ی صندلی طبی و هر آنچه در رابطه با آن باید بدانید! را مطالعه کنید. در کل زمانی دکوراسیون اداری شما از ارگونومیک خوبی برخوردار است که از صندلی طبی مناسبی استفاده کرده باشید، زیرا در رابطه با سلامتی کارمندان و مدیران یک شرکت، هیچ چیزی به اندازه ی یک صندلی طبی و یا ارگونومیک مناسب نیست، در نظر داشته باشید که یک صندلی طبی مناسب، می تواند تفاوت عظیمی در نحوه ی عملکرد کارکنان یک شرکت داشته باشد، زیرا احساس راحتی صندلی های طبی با کیفیت را به وضوح احساس خواهید کرد. اکثر کارمندان و یا مدیران شرکت بعد از مدتی به آسیب های جسمی مختلف دچار می شوند دلیل چنین آسیبهایی، استفاده از صندلی های غیر استاندارد می باشد.

حرف آخر

شاید در نگاه اول کمی عجیب باشد که هنگام نشستن بر روی صندلی، حدود 100 عضله ی شما درگیر می شود و اگر نحوه ی نشستن بر روی صندلی را هم بلد نباشید، قطعا در دراز مدت به آسیب های جسمی دچار خواهید شد. در این مقاله به معرفی انواع صندلی اداری پرداختیم و به صورت کامل، مزایا و معایب هر کدام را برای شما تشریح کردیم. جهت دریافت مشاوره برای خرید تجهیزات برای فضای موردنظر خود با ما تماس بگیرید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *